Nasıl üye olabilirim?

Sisteme üye olduğunuzda, çeşitli ürün ve hizmetlerle ilgili rezervasyonlar yapabilir, bunları arşivleyebilir, iptal edebilir veya satın alabilirsiniz. Üye olmak için: Sitenin sağ üst kısmında yer alan Üye Ol linkini tıklayın ve üyelik formuna ulaşarak gerekli alanları doldurun ve kaydedin.


Üye Oturumu Açma

Sitenin sağ üst kısmında yer alan üye giriş bölümüne e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak, giriş yapın ve üye oturumunuzu açın.


Uçuş Arama

Uçak butonunu tıklayın ve tercih belirleme sayfasına ulaşın.Rezervasyon yapmak istediğiniz ürünle ilgili tercih sayfasında, gerekli bilgileri girin ve 'Ara' butonu ile sistemin mevcutlar içindeki arama işlemini başlatın. Sistem arama sonunda fiyatı en düşük olandan başlayıp, tüm seçenekleri sizin için listeler. Farklı rotalar için uçak bileti sorgulama ve rezervasyon işlemlerinize devam edebilir ve kararınızı verdikten sonra kolayca satın alabilirsiniz


Uçuş Seçme

En ucuz uçak biletini bulduğunuzda seçenek listesini aşağı kaydırıp, istediğiniz uçuşu işaretleyip 'Seçiniz' butonu ile bunların ayrıntılarını görebilirsiniz.


Uçuş Detayları

Bu ayrıntı sayfasının sağ üst köşesinde ilgili rezervasyonun toplam ücretini görebilirsiniz. Seçim sonucunu uygun bulmazsanız, 'Değiştir' butonu ile arama sonucu sayfasına geri dönebilir ve girdiğiniz bilgileri değiştirmeden yeni aramalar yapabilir veya tercih bilgilerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.


Rezervasyon Tamamlama

Eğer bu seçiminizi uygun bulursanız, aynı sayfanın sonunda yer alan 'Rezervasyonu Tamamla' butonu ile bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Rezervasyonla ilgili kişisel bilgileri girmeden önce sistem size seçenekler sunacaktır. Yapmış olduğunuz rezervasyonu daha sonra incelemek, iptal etmek veya satın almak istiyorsanız 'Üyeyim. Rezervasyonumu üye girişi yaparak tamamlamak istiyorum' seçeneğini işaretleyin, e-posta adresinizi ve şifrenizi ilgili kutulara girin ve devam edin. Açılan sayfada, rezervasyonla ilgili kişi veya kişilerin bilgilerini eksiksiz girin ve 'Sonraki Adım' butonu ile ikinci adıma geçin. Bu adımda fiyatı kontrol edin, Gönderim Tipi'ni belirleyin, 'Kuralları kabul ediyorum' kutucuğunu işaretleyin ve 'Rezervasyonu Tamamla' ile işleminizi sonlandırın. En sonda yapmış olduğunuz rezervasyon ayrıntılarını görebilirsiniz.


Rezervasyon Görüntüleme

Üye girişi yaparak oturum açın ve sağ üstte yer alan 'Rezervasyonlarım' linkinden rezervasyon listenize ulaşın. Listede yer alan rezervasyonlarınızdan aktif olanlar yeşil OK işareti, iptal edilmiş olanlar ise kırmızı çarpı ile gösterilir. İncelemek istediğiniz rezervasyonun, sol tarafta yer alan PNR numarasına tıklayın.


Rezervasyon İptali

Rezervasyon ayrıntıları sayfasının sonunda yer alan butonlardan 'İptal Et' ile rezervasyonu iptal edebilirsiniz. Rezervasyonu iptal etmek istediğinizde sistem sizi uyaracak, Hayır ve Evet olmak üzere iki seçenek sunacaktır. İstediğinizi seçerek, işleminize devam edebilirsiniz.


Rezervasyon Biletleme

Rezervasyon ayrıntıları sayfasının sonunda yer alan butonlardan 'E-Bileti Kes' butonu ile satın alabilirsiniz. Bu seçenek ile satın alma aşamalarını tamamlayın. Biletiniz, siteye üye olurken girdiğiniz e-posta adresine sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir.