Tatil Tur Seçimi Arama Motoru Özellikleri

Tatil turu için Turlar sayfasında yer alan arama motorunu kullanarak, istediğiniz özellikte tatil turu sonuçlarına en hızlı ve en kolay yoldan erişebilirsiniz. Söz konusu arama motoru, sahip olduğu birden fazla işlev özelliği ve pratikliği ile vazgeçilmez bir araç olarak size zaman kazandırarak aradığınız tatil turu programına en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayacak.

1- Tarih aralığı seçerek arama yapabilir, ilgili tarihler arasında sistemde bulunan bütün tatil turu seçeneklerine erişebilirsiniz.

2- Tur özelliklerinden herhangi birini seçerek, o özelliğe sahip tatil turu sayfalarını listeleyebilirsiniz.

3- Birden fazla tur özelliğini aynı anda seçmeniz de mümkün. Bunun için, özelliğin yanında yer alan (+) işaretini tıklamanız yeterli. Böylece birden fazla özelliği biraraya getirebilir, istediğiniz özelliklerde tatil turu için daha ayrıntılı arama yapabilirsiniz.

4- Arama motorunun en önemli özelliği ise birçok işlevi aynı anda kullanabilmenizdir. İlk üç maddede yer alan tüm uygulamaları, birarada kullanabilirsiniz. Böylece belirlediğiniz tarih aralığında, bir veya birden fazla özelliğe sahip tatil turu seçebilirsiniz.

Bu işlevsel arama motoru ile tatil turu seçiminizi, eziyet olmaktan çıkarmayı amaçladık. Böylece vizesiz turlar, uygun tatil yerleri, yurtiçi tatil turları ve yurtdışı tatil turları ile özel dönem tatil turları, uzun dönem ve günübirlik tatil turları gibi çok çeşitli seçeneği tek bir sorgulama içinde aratabilirsiniz.

İyi tatiller dileriz,