Fiyatlar sabit mi? Bulduğum fiyat, ödeme anında değişir mi?

Hayır. Ucuz bilet sorgulayarak yapmış olduğunuz rezervasyonlarda görüntülenen son toplam fiyat, ödeyeceğiniz bedeli göstermektedir. Görüntülediğiniz bu fiyatlar, acente fiyatlarından daha düşüktür ve Türk Havayolları'nın iç hatları hariç, rezervasyon kodunuz ile birlikte son biletleme tarihi dolmadan önce site üzerinden kendi kredi kartınızla veya havale yolu ile ödeme göndererek veya acenteye gelip ödeme yaparak satın aldığınızda da geçerlidir.

Evet. Çünkü istisna olarak Türk Havayolları'nın iç hat uçuşlarında oluşan son toplam fiyatlar, sadece web sitesi üzerinden kendi kredi kartınızla satın almanız durumunda geçerlidir. Bunun haricinde havale veya acenteden satın alma durumunda, servis fiyatlarında değişiklikler ortaya çıkmaktadır.

Bunların yanı sıra, fiyatların içinde yer alan çeşitli vergilerde veya taban bilet ücretlerinde oluşan değişiklikler, biletleme anında ücrete yansır. Bu durumda fiyatlar artabileceği gibi azalabilir de. Biletnoktasi.com size her zaman en ucuz uçak bileti ve tur fırsatlarını sunmak için oluşabilecek değişiklikleri anlık olarak yansıtır.