Biletnoktasi.com Nedir?

Hem okuyalım, hem gezelim...

İçinde yaşadığımız çevreden kısa süreli de olsa çıkıp farklı yerler görmek, değişik kültürleri tanımak, dünyaya ve insanlara daha geniş bir çerçeveden bakmamıza, çok yönlü algılarla değerlendirmemize yardımcı olur. Peki sırtımızda çantamız, boynumuzda fotoğraf makinemiz ile ziyaret ettiğimiz yerleri ne kadar tanıyabiliriz? Boş boş bakarak gezmektense, önceden bilgi sahibi olmak çok daha verimli bir gezinin de anahtarı aslında. Yani bize göre "çok okuyan mı, çok gezen mi bilir?" sorusunun yanıtı oldukça açık: Hem okuyan, hem gezen bilir.

İşte bu soru ve yanıtımız doğrultusunda hayat bulan Bilet Noktası, seyahatle ilgili çok çeşitli özelliği bir arada sunan,geniş kapsamlı bir portal ve buluşma noktası.

Uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama, sigorta, vize işlemleri, yurtiçi-yurt dışı paket turlar, yurtdışı günlük şehir turları, transferler, kabare, tiyatro, müze, maç vb. etkinlik biletlerinin de temin edilebildiği yapısı ile benzerlerinden tamamıyla ayrılmakta. Bilet Noktası'nın en büyük farkı ise dünyadaki tüm firma ve markaların ürünlerini karşılaştırmalı sorguladığı için en uygun fiyatı almanızı garanti etmesi.

Bu arada Bilet Noktası, sadece online satıştan ibaret değil. Şehirler ve Ülkeler sayfalarında para birimleri, gümrük uygulamaları, mesai saatleri, iklimi, tarihi, kültürel yapıları, görülmesi gereken yerleri vb. bilgilerile vize dokümanları yer almakta.

Turlar bölümünde, önde gelen birçok tur operatörünün düzenlediği çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı tura aynı anda ulaşmak çok kolay. Üstelik istenilen niteliklerdeki özelliklere göre arama yaparak, en kısa sürede yüzlerce tur arasından en uygun olanı bulmak sadece birkaç basit tıklama ile mümkün.

Vize sayfasında pasaport ile ilgili bilgiler yer almakta. Nasıl alınır,ücreti ne kadardır gibi soruların yanıtları da bu sayfada sunuluyor.

Sadece online satış yapılan bir site olmanın dışında seyahat ile ilgili herşeyi bir arada barındıran ve gezi tutkunlarının deneyimlerini paylaşacakları dijital bir platform olarak sürekli genişleyen bir "gezi ailesi"ne dönüşmek amacı ile çıkılan yolda, doğru adımları atarak ilerleyen Bilet Noktası artık hepimizin yeni ve farklı buluşma noktası haline geldi.

"Çok okuyan mı, çok gezen mi?" sorusuna verdiğimiz yanıtı birlikte ispatlamaya ve sınırları zorlamaya var mısınız?